Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie najlepszą Akademią Wychowania Fizycznego w Polsce w rankingu szkół wyższych „Perspektywy 2015”
Regaty żeglarskie o Puchar Rektora AWF w Krakowie 2015 - podsumowanie

Regaty żeglarskie o „Puchar Rektora AWF Kraków 2015” to w skrócie: wspaniała zabawa, emocje sportowe, piękne krajobrazy oraz wyjątkowo piękna, ale bezwietrzna pogoda » Więcej

Czytaj...

Znowu jesteśmy najlepsi

W najnowszym rankingu "Perspektyw" nasza AWF zajęła pierwsze miejsce wśród polskich Akademii Wychowania Fizycznego. Od wielu lat zajmujemy pierwsze lub drugie pozycje, a tegoroczny ranking jest świadectwem, że nasza Uczelnia konsekwentnie rozwija się we wszystkich dziedzinach. Link do rankingu.

Czytaj...

Zawodnicy AZS AWF Kraków multimedalistami Międzynarodowych Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej

W rozegranych w dniach 23-24.05.2015 w Szczecinie Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w gimnastyce sportowej zawodnicy AZS AWF Kraków zdobyli 26 medali, w tym 7 złotych. Więcej informacji.

Czytaj...

Ogłoszenie CEZ

Centrum Edukacji Zawodowej AWF w Krakowie planuje uruchomienie kursu instruktora rekreacji ruchowej część ogólna w roku akademickim 2015/2016, wiecej informacji

Czytaj...

Kolejne zwycięstwo AWF w rakingu szkół wyższych kształcących na kierunku Turystyka i Rekreacja

Po raz kolejny redakcja „Wiadomości Turystycznych” przygotowała ranking szkół wyższych kształcących na kierunkach turystycznych. Jego celem jest wyłonienie uczelni najlepszych pod względem akademickim i najlepiej przygotowujących (praktycznie) do pracy w turystyce. Szczegółowe informacje w załącznikach.

Czytaj...

Doktor Justyna Kowalczyk rozpoczęła zajęcia ze studentami AWF w Krakowie

Pani dr Justyna Kowalczyk rozpoczęła zajęcia teoretyczne i praktyczne ze studentami specjalizacji trenerskiej oraz instruktorskiej w Zakładzie Sportów Zimowych naszej Uczelni. Pierwszy wykład oraz ćwiczenia praktyczne odbyły się w zeszłym tygodniu. Galeria zdjęć.

Czytaj...

NOWE LEGITYMACJE STUDENCKIE!

Uwaga studenci wszystkich kierunków studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II roku studiów licencjackich, I roku studiów drugiego stopnia oraz I, II i III roku studiów doktoranckich !!!

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie: