Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2015/2016, 6 października godz. 11.00

Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie najlepszą Akademią Wychowania Fizycznego w Polsce w rankingu szkół wyższych „Perspektywy 2015”
Kwaterowanie w domach studenckich na rok akademicki 2015/16

Link do strony dotyczącej kwaterowania w Domach Studenckich AWF w Krakowie.

Czytaj...

Uwaga! Ruszyła dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne

Link do strony rekrutacyjnej.

Czytaj...

Komunikat Koordynatora Programu Erasmus+

Zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość zostania tutorami-opiekunami studentów zagranicznych przyjeżdżających z uczelni partnerskich w ramach Programu Erasmus+.

Czytaj...

Komunikat

Szanowni Państwo, w załączeniu komunikat dotyczący sprzedaży abonamentów upoważniających do wjazdu na parking główny oraz teren wewnętrzny Uczelni. Sprzedaż prowadzona jest dla pracowników oraz studentów naszej Uczelni ubiegających się o wjazd w roku akademicki 2015/2016.

Czytaj...

EUA calls on European Parliament to defend research in upcoming EU budget

Szanowni Państwo Rektorzy - członkowie KRASP

W imieniu Przewodniczącego KRASP, Rektora W. Banysia, w załączeniu przesyłam komunikat European University Association (EUA) dotyczący budżetu UE, z prośbą o zamieszczenie, w miarę możliwości, na stronach internetowych Państwa uczelni.

Czytaj...

Komunikat dotyczący funkcjonowania pływalni AWF Kraków w miesiącu wrześniu 2015 r.

Szanowni Państwo
Pracownicy i Studenci AWF w Krakowie
Informujemy, iż do dnia 24.09.2015 zarówno basen sportowy jak i tzw. basen rekreacyjny pozostają wyłączone z użytkowania. Rozpoczęcie funkcjonowania obu basenów w pełnym wymiarze pracy wynikającym z harmonogramów zajęć dydaktycznych nastąpi w dniu 25 września 2015 r.

Czytaj...

Apel o pomoc!

Kochani awfiacy, prosimy o pomoc dla naszego pracownika i przyjaciela Jacka Bednarza. Zapoznajcie się z plakatem i pomagamy jak możemy!!!!!!

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie: