Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy w ramach prowadzonej przez nas ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!" dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a koordynowanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Czytaj...

Agnieszka Radwańska wygrała w Montrealu

Agnieszka Radwańska (5. WTA - studentka krakowskiej AWF) po raz pierwszy w karierze wygrała turniej Rogers Cup w Montrealu. W finale Polka pokonała Amerykankę Venus Williams (26. WTA) 6:4, 6:2. Dla krakowianki było to 14. turniejowe zwycięstwo w cyklu WTA Tour i pierwsze w obecnym sezonie.

Czytaj...

Natalia Czerwonka po wypadku - miała dużo szczęścia

Jest duża szansa, że panczenistka Natalia Czerwonka - srebrna medalistka igrzysk w Soczi, była studentka krakowskiej AWF - która miała wypadek podczas treningu w Spale, będzie mogła wrócić do sportu. Czerwonka jadąc na rowerze zderzyła się z ciągnikiem.

Czytaj...

8. Mistrzostwa Europy dla Osób po Transplantacji i Dializowanych

8. Mistrzostwa Europy dla Osób po Transplantacji i Dializowanych, 16-23 sierpnia 2014 roku Kraków

W dniach od 16 do 23 sierpnia 2014 na obiektach  Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie  odbywać się będą  8.Mistrzostwa Europy dla Osób po Transplantacji i Dializowanych.  W imprezie uczestniczyć będzie 464 uczestników z 22 krajów, w tym 354 zawodników po transplantacji nerek, płuc, serca, trzustki, wątroby. Głównym organizatorem imprezy jest Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji.  Współorganizatorem jest AWF w Krakowie. Studenci kierunków: Turystyki i Rekreacji oraz Rehabilitacji Ruchowej będą wolontariuszami w czasie mistrzostw.

W czasie mistrzostw odbywać się będzie popularyzacja świadomego dawstwa narządów. I Ty możesz pobrać "OŚWIADCZENIE WOLI", czyli Kartę świadomego dawstwa narządów.

Czytaj...

Letnie MP w skokach - Stoch i AZS Zakopane

Absolwent krakowskiej AWF i dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi Kamil Stoch (WKS Zakopane) wywalczył złoty medal podczas konkursu indywidualnego letnich mistrzostw Polski, który został rozegrany na skoczni HS 134 w Wiśle Malince. Drugi był Piotr Żyła (KS Wisła), a trzeci Jakub Wolny (Klimczok Bystra). To siódmy indywidualny tytuł mistrza Polski w karierze Stocha, w tym drugi wywalczony latem.

Czytaj...

"CAMPUS AKADEMICKI Solina 2014" - obóz adaptacyjny dla studentów I roku

Drodzy studenci I roku! Zapraszamy was serdecznie na przygotowany specjalnie dla Was obóz adaptacyjny pod patronatem J.M. Rektora AWF w Krakowie prof. dr hab. Andrzeja Klimka. Obóz odbędzie się w dniach od 2 do 7 września 2014 nad Soliną.

Czytaj...

Komunikat Koordynatora Programu Erasmus+

Zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość zostania tutorami-opiekunami studentów zagranicznych przyjeżdżających z uczelni partnerskich w ramach Programu Erasmus+. Rola tutora polega na pomocy studentom zagranicznym w sprawach życia codziennego tj. odbiór studentów z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu, pokazaniu sal wykładowych, biblioteki itp.

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie: