UWAGA studenci wszystkich kierunków i trybów, I i II roku studiów,
bardzo ważna informacja dotycząca nowych legitymacji studenckich.
Treść komunikatu.

Kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza

Informujemy Państwa, że 27 maja 2015 r. odbędzie się kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Zapraszamy na "Żonkilowy Dzień" na AWF-ie. Więcej informacji pod adresem: www.hospicjum.krakow.pl

Czytaj...

Smovey OPEN TRENING w poniedziałek o 16:00

Smovey OPEN TRENING -  JEDYNA OKAZJA POZNANIA ABSOLUTNEJ NOWOŚCI Z ZAKRESU FITNESSU I TERAPEUTYKI.

Ćwiczenia z wykorzystaniem pierścieni wibracyjnych (VIBROSWING SYSTEM) pn. „SMOVEY” – przyrządu terapeutycznego i treningowego, umożliwiają wykonywanie zarówno prostych ćwiczeń (np. w rehabilitacji) jak i intensywnych w różnych dyscyplinach sportu.

Czytaj...

Kolejne bardzo ważne wyróżnienie dla prof.Stanisława Sterkowicza

Publikacje naukowe Dyrektora Instytutu Sportu Naszej AWF prof. dr. hab. Stanisława Sterkowicza znalazły się wśród najlepszych tego typu prac podczas Sympozjum Naukowego Europejskiej Unii Judo w tureckiej Antalyi. Panu Profesorowi i jego współpracownikom serdecznie gratulujemy.

Czytaj...

Kolejne zwycięstwo AWF w rakingu szkół wyższych kształcących na kierunku Turystyka i Rekreacja

Po raz kolejny redakcja „Wiadomości Turystycznych” przygotowała ranking szkół wyższych kształcących na kierunkach turystycznych. Jego celem jest wyłonienie uczelni najlepszych pod względem akademickim i najlepiej przygotowujących (praktycznie) do pracy w turystyce. Szczegółowe informacje w załącznikach.

Czytaj...

Watykan o sporcie

W dniach  14-15 maja w Rzymie, odbyło się International Study Seminar – Church &Sport Section  „Coaches: Educating People”.

Czytaj...

Doktor Justyna Kowalczyk rozpoczęła zajęcia ze studentami AWF w Krakowie

Pani dr Justyna Kowalczyk rozpoczęła zajęcia teoretyczne i praktyczne ze studentami specjalizacji trenerskiej oraz instruktorskiej w Zakładzie Sportów Zimowych naszej Uczelni. Pierwszy wykład oraz ćwiczenia praktyczne odbyły się w zeszłym tygodniu. Galeria zdjęć.

Czytaj...

NOWE LEGITYMACJE STUDENCKIE!

Uwaga studenci wszystkich kierunków studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II roku studiów licencjackich, I roku studiów drugiego stopnia oraz I, II i III roku studiów doktoranckich !!!

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie: