Możliwość wyjazdu studentów do Danii

Informujemy, że jest możliwość wyjazdu do Gerlev Physical Education and Sports Academy w Danii. Wyjazd od 21 sierpnia 2016 roku do 22 grudnia 2016 roku.

Czytaj...

Kategoria naukowa „A” dla Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu

Z radością informujemy, iż w wyniku oceny dokonanej przez Komitet Ewaluacyjny Jednostek Naukowych, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego decyzją z dnia 4 maja 2016 roku przyznał Wydziałowi Wychowania Fizycznego i Sportu kategorię naukową „A”.

Czytaj...

Ogłoszenie dla studentów i doktorantów

Terminy składania wniosków o przyznanie miejsca w domach studenckich  dla studentów i doktorantów na rok akademicki 2016/2017. LINK do ogłoszenia.

Czytaj...

Komunikat Koordynatora Uczelnianego Programu Erasmus+

Programu Erasmus+ na rok akademicki 2016/2017 (semestr zimowy i letni) – rekrutacja na praktyki do 31 maja 2016 roku.

Czytaj...

Do wszystkich pracowników i studentów AWF Kraków.

W związku z możliwym zagrożeniem terrorystycznym uprasza się wszystkich pracowników i studentów o zachowanie wzmożonej czujności, jak również nie pozostawianie bez opieki podręcznego bagażu tj. toreb, paczek itp.

Czytaj...

Komunikat Koordynatora Uczelnianego Programu Erasmus+

Zawiadamiam studentów polskich, że w semestrze letnim roku akademickiego 2015/2016 istnieje możliwość uczestnictwa wraz ze studentami zagranicznymi, w zajęciach prowadzonych w języku angielskim.

Czytaj...

SAPERE AUSO - Małopolska Fundacja Stypendialna

Już po raz siódmy SAPERE AUSO - Małopolska Fundacja Stypendialna zamierza przyznać NAGRODY JAKOŚCI NAUCZANIA. Szczegółowe informacje w załączniku.

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Partnerzy: