DZIEŃ OTWARTY
Dzień Otwarty dla kandydatów na studia w roku akademickim 2015/2016 w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbędzie się
w środę 15 kwietnia 2015 roku
Komunikat o szkoleniu BHP studentów

AWF w Krakowie informuje, że obowiązkowe dodatkowe szkolenie BHP dla studentów I-go roku wydziałów: Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Turystyki i Rekreacji (wszystkie kierunki), którzy nie odbyli szkolenia BHP odbędzie się w dn. 11.04.2015 r. od godz. 11.00 do 14.30 sala B.

Czytaj...

Ogłoszenie

Koleżanki i koledzy studenci! Poszukujemy wolontariuszy do obsługi imprez sportowych w Tauron Arena Kraków.

Czytaj...

Magister Kordian Lach laureatem nagrody Ministra Sportu i Turystyki

Pracownik naszej Uczelni  mgr Kordian Lach został nagrodzony przez Ministra Sportu i Turystyki Andrzeja Biernata za wyniki w pracy szkoleniowej w roku 2014, której efektem były sukcesy sportowe zawodników odniesione na arenie międzynarodowej.

Czytaj...

Komunikat Koordynatora Programu Erasmus+

Zgodnie z informacjami podanymi na spotkaniu informacyjnym, przypominam studentom Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że od dnia 18 marca 2015 roku rusza elektroniczna rejestracja kandydatów na wyjazdy na praktyki w roku akademickim 2014/2015 oraz na studia i praktyki w roku akademickim 2015/2016 - w ramach Programu Erasmus+.

Czytaj...

Za Nami" XIII Puchar Rektora AWF w Krakowie w narciarstwie i snowboardzie

Już po emocjach, podsumujmy zatem największą zimową imprezę uczelnianą, jaką niewątpliwie był "XIII Puchar Rektora AWF w Krakowie w narciarstwie alpejskim i snowboardzie", który odbył się 28 lutego w Witowie. Więcej informacji tutaj.

Czytaj...

ERASMUS+ aktualizacja oferty dydaktycznej w jezyku angielskim

Aktualizacja oferty dydaktycznej w jezyku angielskim na rok 2015_2016-ERASMUS+

Czytaj...

Ogłoszenie Centrum Edukacji Zawodowej

Zapraszamy na kursy instruktorów rekreacji ruchowej z narciarstwa zjazdowego powszechnego i snowboardu rekreacyjnego. Zapisy w Centrum Edukacji Zawodowej. Szczegółowe informacje w załączniku

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie: