Komunikat Koordynatora Programu Erasmus+

Zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość zostania tutorami-opiekunami studentów zagranicznych przyjeżdżających z uczelni partnerskich w ramach Programu Erasmus+.

Czytaj...

AWF w Krakowie najlepszą Uczelnią w Akademickich Mistrzostwach Polski

AWF w Krakowie najlepszą Uczelnią w Akademickich Mistrzostwach Polski

Po 3 latach wracamy na podium i z radością informujemy, iż Nasza Akademia zajęła pierwsze miejsce w Klasyfikacji Medalowej Akademickich Mistrzostw Polski 2015/2016!

Czytaj...

Regaty żeglarskie o Puchar Rektora AWF w Krakowie 2016 – podsumowanie

Regaty żeglarskie o „Puchar Rektora AWF Kraków 2016” to w skrócie: wspaniała zabawa, sportowe emocje, piękne krajobrazy oraz wyjątkowo udana pogoda.

Czytaj...

Przydział miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2016/17

Informacja dotycząca listy przydziału miejsc w domach studenckich wraz z informacjami organizacyjnymi. Wszystkie informacje TUTAJ.

Czytaj...

AWF w Krakowie najlepszą uczelnią wśród AWF w Polsce

Według rankingu miesięcznika Perspektywy Akademia Wychowania Fizycznego im. B. Czecha w Krakowie została sklasyfikowana w 2016 roku na 1. miejscu wśród AWF w Polsce!

Czytaj...

Możliwość wyjazdu studentów do Danii

Informujemy, że jest możliwość wyjazdu do Gerlev Physical Education and Sports Academy w Danii. Wyjazd od 21 sierpnia 2016 roku do 22 grudnia 2016 roku.

Czytaj...

Kategoria naukowa „A” dla Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu

Z radością informujemy, iż w wyniku oceny dokonanej przez Komitet Ewaluacyjny Jednostek Naukowych, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego decyzją z dnia 4 maja 2016 roku przyznał Wydziałowi Wychowania Fizycznego i Sportu kategorię naukową „A”.

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Partnerzy: