REKRUTACJA NA PRAKTYKI – rok 2015/2016 PROGRAM ERASMUS + OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Rejestracja kandydatów na praktyki zagraniczne w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2015/2016 odbywa się za pomocą elektronicznego formularza będącego  na  stronie AWF w Krakowie, w terminie do 29 lutego 2016 roku.

Czytaj...

Zapraszamy na "Wampiriadę"

W dniach 15 i 16 lutego (poniedziałek i wtorek) 2016 roku, Akademicki Klub Honorowych Dawców Krwi PCK organizuje akcję oddawania krwi „Wampiriadę”.

Czytaj...

Podsumowanie licencyjnej konferencji trenerów Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej

Na obiektach naszej Akademii podczas trwania Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej odbywała się konferencja licencyjna dla trenerów.

Czytaj...

SAPERE AUSO - Małopolska Fundacja Stypendialna

Już po raz siódmy SAPERE AUSO - Małopolska Fundacja Stypendialna zamierza przyznać NAGRODY JAKOŚCI NAUCZANIA. Szczegółowe informacje w załączniku.

Czytaj...

XIV Puchar Rektora w narciarstwie i snowboardzie. Witów 27-28 luty 2016r. ZGŁOSZENIA DLA PRACOWNIKÓW.

Szczegółowe informacje TUTAJ.

Czytaj...

Kurs na intruktora sportu z tenisa

W semestrze letnim 2015/2016 dla kierunku WF II i III roku studiów licencjackich i I i II roku studiów magisterskich planowane jest uruchomienie specjalizacji instruktora sportu z zakresu tenisa. Zapisy do końca lutego w hali tenisowej pokój Nr 13.

Czytaj...

Konkurs na hasło Festiwalu Nauki

Organizatorzy Festiwalu Nauki w Krakowie 2016, zapraszają do udziału w konkursie na hasło tegorocznej edycji tej imprezy. Więcej informacji w załączniku.

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Partnerzy: