Komunikat - program Erasmus+

Zawiadamiam pracowników Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie wyjazdów, w ramach Programu Erasmus+ dla nauczycieli - w celu prowadzenia zajęć oraz wyjazdów pracowników w celach szkoleniowych.

Czytaj...

Zmarł profesor Janusz ŻAREK

Z przykrością informujemy społeczność akademicką, że w dniu 11 października 2016 roku w wieku lat 87 zmarł śp. Profesor Janusz ŻAREK, długoletni nauczyciel akademicki w  Katedrze Teorii Sportu i Sportów Indywidualnych naszej Akademii.

Czytaj...

STUDENCI AWF - WOLONTARIAT!!!

Zapraszam wszystkich chętnych Studentów AWF (mile widziani też nowi studenci I roku studiów) w Krakowie do wolontariatu przy kilku wydarzeniach sportowych odbywających się w Krakowie.

Zadaniem naszym będzie zabezpieczenie m.in. STARTU/METY podczas następujących Imprez:

Czytaj...

Poznaj, jak pracuje Twój mózg po wysiłku fizycznym i dowiedz się, jaką masz wydolność!

Zakład Psychofizjologii UJ we współpracy z Zakładem Fizjologii i Biochemii AWF Kraków poszukuje mężczyzn, chętnych uczestniczyć w badaniach dotyczących wpływu wysiłku fizycznego na mózgowe procesy przetwarzania informacji.

Czytaj...

Komunikat Koordynatora Programu Erasmus+

Zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość zostania tutorami-opiekunami studentów zagranicznych przyjeżdżających z uczelni partnerskich w ramach Programu Erasmus+.

Czytaj...

AWF w Krakowie najlepszą Uczelnią w Akademickich Mistrzostwach Polski

AWF w Krakowie najlepszą Uczelnią w Akademickich Mistrzostwach Polski

Po 3 latach wracamy na podium i z radością informujemy, iż Nasza Akademia zajęła pierwsze miejsce w Klasyfikacji Medalowej Akademickich Mistrzostw Polski 2015/2016!

Czytaj...

Przydział miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2016/17

Informacja dotycząca listy przydziału miejsc w domach studenckich wraz z informacjami organizacyjnymi. Wszystkie informacje TUTAJ.

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Partnerzy: