Komunikat Koordynatora Programu Erasmus+

Zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość zostania tutorami-opiekunami studentów zagranicznych przyjeżdżających z uczelni partnerskich w ramach Programu Erasmus+.

Czytaj...

Film podsumowujący dwie kadencje rektorskie prof. Andrzeja Klimka

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o AWF w Krakowie, będącego podsumowaniem działalności władz Uczelni w okresie dwóch ostatnich kadencji  (2008-2016). Link do filmu.

Czytaj...

Przychodnia AWF - remont ogłoszenie

Informacja o remoncie przychodni Scanmed - Akamedik, przy AL. Jana Pawła II 82, szczegółowe informacje w załączniku.

Czytaj...

Zwycięscy finałów AWF OPEN 2016 w Tenisie

W dniach 17- 18 grudnia 2016 roku w hali tenisowej AWF odbyły  się jubileuszowe X Halowe Mistrzostwa Małopolski Amatorów w Tenisie o Puchar JM Rektora AWF,  prof. dr hab. Aleksandra Tyki.

Czytaj...

AWF w Krakowie najlepszą Uczelnią w Akademickich Mistrzostwach Polski !

20 października 2016 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się Gala Sportu Akademickiego, podczas której nagrodzono najlepsze Uczelnie w Akademickich Mistrzostwach Polski za sezon 2015/2016. Gala była okazją do podsumowania sukcesów sportowych i organizacyjnych minionego roku. Czytaj…

Czytaj...

Dr hab.Halina Zdebska-Biziewska we władzach międzynarodowych ruchu fair play

Przewodnicząca Klubu Fair Play PKOl dr hab. prof. nadzw. Halina Zdebska-Biziewska wybrana została do władz Europejskiego Ruchu Fair Play w charakterze członka Komitetu Wykonawczego  EFPM podczas 22. Zgromadzenia Generalnego EFPM w Wiedniu (7-8.X.2016r.).

Czytaj...

Poznaj, jak pracuje Twój mózg po wysiłku fizycznym i dowiedz się, jaką masz wydolność!

Zakład Psychofizjologii UJ we współpracy z Zakładem Fizjologii i Biochemii AWF Kraków poszukuje mężczyzn, chętnych uczestniczyć w badaniach dotyczących wpływu wysiłku fizycznego na mózgowe procesy przetwarzania informacji.

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Partnerzy: