Jubileusz 90-lecia
Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie

Forum Młodzi Duchem 50 Plus oraz Akademia Wychowania Fizycznego im Bronisława Czecha w Krakowie ma zaszczyt zaprosić do udziału w: I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Dla zdrowego i aktywnego starzenia"

Konferencja odbędzie się w czwartek 30 marca 2017 r. w  godzinach 11:00-16:00 na terenie AWF Kraków, al. Jana Pawła II 78, w sali audytoryjnej K; w Zespole Pomieszczeń Naukowo-Dydaktycznych.

Czytaj...

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym pt. „Natura a człowiek" w ramach XVII Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie.

Nagrody przyznawane będą w kategoriach: młodzież ze szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i dorośli. PRACE NALEŻY SKŁADAĆ DO 28.04.2017 R.

Czytaj...

Wielkanoc z PCK

Akademickie Koło PCK i Klub HDK PCK organizują zbiórkę żywności dla biednych samotnych starszych osób w ramach akcji charytatywnej „Wielkanoc z PCK”.

Czytaj...

Podsumowanie XV Jubileuszowych Zawodów o Puchar Rektora AWF w Krakowie w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie!

Za nami kolejna edycja największej zimowej imprezy uczelnianej, która odbyła się 25 lutego 2017 roku w Witowie!, szczegółowe informacje TUTAJ.

Czytaj...

Komunikat - Erasmus+

Zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość rejestracji na studia i praktyki zagraniczne, w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018 (na semestr zimowy lub semestr letni). Więcej informacji TUTAJ.

Czytaj...

Studia magisterskie dofinansowane przez MKOL

Uniwersytet Peloponeski (Grecja) wraz z Międzynarodową Akademią Olimpijską od kilku lat prowadzi studia magisterskie dofinansowywane przez MKOL.

Czytaj...

Komunikat Koordynatora Programu Erasmus+

Zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość zostania tutorami-opiekunami 47 studentów zagranicznych przyjeżdżających z uczelni partnerskich w ramach Programu Erasmus+. (8 krajów)

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Partnerzy: