Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy 2015 Rok to czas radości, ale także zadumy i refleksji nad tym, co było i tym, co będzie.
Na wspólne Kolędowanie zapraszam we wtorek 23 grudnia 2014 roku na godz. 14,00 do Auli naszej Akademii.

Rektor
Prof. dr hab Andrzej Klimek

Tenis na AWF

W rozegranych w dniach 13-14.12.2014 VIII Halowych Mistrzostwach Małopolski w Tenisie o puchar JM Rektora AWF Kraków prof. dr. hab. Andrzeja Klimka udział wzięło ponad 60 uczestników.

Czytaj...

Nowa wersja filmu o AWF Kraków

Miło nam poinformować, że na naszej stronie internetowej jest już dostępna nowa wersja filmu o AWF Kraków. LINK do filmu.

Czytaj...

Prof.Halina Zdebska- Biziewska we władzach CIPC

22.XI.2014 r. w niemieckiej miejscowości Speyer odbyło się Zgromadzenie Ogólne Międzynarodowego Komitetu im. Pierre`a de Coubertina (CIPC) kierowanego przez prof. Norberta Mullera.

Czytaj...

Msza Święta za duszę Profesora Adama Klimka

W dniu 11.01.2015 (niedziela) o godzinie 10:00 w Katedrze Wawelskiej odprawiona zostanie Msza Święta za duszę św. pamięci profesora Adama Klimka Rektora Akademii Wychowania Fizycznego w latach 1981-1987.

Czytaj...

„Czerwonokrzyska gwiazdka”

Akademickie Koło PCK i Klub HDK PCK organizują zbiórkę żywności dla chorych bezdomnych w ramach akcji charytatywnej „Czerwonokrzyska gwiazdka”.

Czytaj...

Ogłoszenie Centrum Edukacji Zawodowej

Centrum Edukacji Zawodowej prowadzi nabór na kursy: instruktor rekreacji - snowboard rekreacyjny oraz narciarstwo powszechne zjazdowe. Więcej informacji TUTAJ.

Czytaj...

Medalowe "żniwa" AWF Kraków podczas Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Studentów Pierwszego Roku

Z trzema medalami w grach zespołowych wrócili z Warszawy reprezentanci naszej Akademii z Finałów Igrzysk Studentów Pierwszego Roku (OFISPR). Więcej informacji TUTAJ

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie: