Uwaga studenci AWF w Krakowie

Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie  przy współpracy z Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej organizuje  kurs UEFA C.

Czytaj...

Komunikat dotyczący przyjmowania wniosków o udzielenie zamówienia

W związku z decyzją JM Rektora o planowanym przestoju w pracy dla pracowników Uczelni w dniach 24 grudnia 2014 roku – 6 stycznia 2015 roku informuję, że w nieprzekraczalnym terminie do 5 grudnia 2014 roku będą przyjmowane wnioski o udzielenie zamówienia.

Czytaj...

Pogrzeb Pana Profesora Adama Klimka

W czwartek rodzina, przyjaciele i pracownicy AWF odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku ś.p. pana profesora Adama Klimka. Pan profesor Adam Klimek był pierwszym demokratycznie wybranym Rektorem naszej uczelni.

Czytaj...

Komunikat Koordynatora Programu Erasmus+

W związku z wizytą 40 osobowej grupy studentów i wykładowców z Wielkiej Brytanii w dniu 2 grudnia  (wtorek) 2014 roku zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość oprowadzania po obiektach sportowych grupy z Wielkiej Brytanii.

Czytaj...

Posiedzenie Rady Wydziału Rehabilitacji Ruchowej

Posiedzenia Rady Wydziału Wydziału Rehabilitacji Ruchowej odbędzie się w dniu 10 grudnia 2014 r. o godz. 14.30 w sali 317/Pawilon I (drugie piętro).

Czytaj...

Twórca studiów doktoranckich odznaczony tytułem Doktora Honoris Causa

Podczas inauguracji nowego roku akademickiego odbyła się uroczysta ceremonia nadania tytułu Doktora Honoris Causa AWF, wieloletniemu pracownikowi naszej uczelni, Panu prof. dr hab. Józefowi Lipcowi.

Czytaj...

Posiedzenie Rady Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu

Posiedzenie Rady Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu odbędzie się 27 listopada o godzinie 10.30 w Sali "A"

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie: