Puchar Rektora w narciarstwie i snowboardzie 2015. PROGRAM imprezy

Już w najbliższy weekend w Witowe i Zakopanem odbędzie się największa zimowa impreza uczelniana - Puchar Rektora AWF w Krakowie w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Przedstawiamy zatem tegoroczny program imprezy.

Czytaj...

Kolejny sukces Akademickiego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK AWF w Krakowie

Już po raz trzeci Akademicki Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający w Akademii Wychowania Fizycznego im. B. Czecha w Krakowie zajął III miejsce w kategorii „Największa Ilość Akcji Promocyjnych” XI Edycji Ogólnopolskiego Turnieju w Honorowym Krwiodawstwie Uczelni i Szkół Wyższych „Młoda Krew Ratuje Życie” etap okręgowy.

Czytaj...

Ogłoszenie Centrum Edukacji Zawodowej

Zapraszamy na kursy instruktorów rekreacji ruchowej z narciarstwa zjazdowego powszechnego i snowboardu rekreacyjnego. Zapisy w Centrum Edukacji Zawodowej. Szczegółowe informacje w załączniku

Czytaj...

Komunikat nr 1 Koordynatora Uczelnianego Programu Erasmus+

Zawiadamiam pracowników Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie wyjazdów, w ramach Programu Erasmus+ dla nauczycieli - w celu prowadzenia zajęć oraz wyjazdów pracowników w celach szkoleniowych .

Czytaj...

Uwaga na oszustów internetowych !

Ostrzeżenie. Uwaga na oszustów internetowych (Hijacked by Online), działają w Polsce. Ich ofiarami są pracownicy naukowi naszej Uczelni? Proszę o zapoznanie się z treścią ostrzeżenia zawartego w załącznikach.

Czytaj...

Wspomnienie o profesorze Olgierdzie Smoleńskim

W dniu 16 stycznia 2015 roku w Gdańsku zmarł profesor Olgierd Smoleński, profesor nadzwyczajny w Katedrze Rehabilitacji Klinicznej Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Czytaj...

Specjalizacja Rzecznictwa i Dziennikarstwa Sportowego

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów naszej Akademii do podjęcia nauki w ramach specjalizacji rzecznictwa i dziennikarstwa sportowego.

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie: