Komunikat nr 1 Koordynatora Uczelnianego Programu Erasmus+

Zawiadamiam pracowników Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie wyjazdów, w ramach Programu Erasmus+ dla nauczycieli - w celu prowadzenia zajęć oraz wyjazdów pracowników w celach szkoleniowych .

Czytaj...

Tenis; Fed Cup Polska-Rosja –wolontariat

Studentów zainteresowanych wolontariatem w czasie przygotowań i meczu tenisowego w ramach Pucharu Federacji Polska-Rosja w Kraków Arenie 7-8.02.2015 r. prosimy o zapisy w hali tenisowej p. 13, lub e-mail ; bsakowicz@o2.pl

Czytaj...

Uwaga na oszustów internetowych !

Ostrzeżenie. Uwaga na oszustów internetowych (Hijacked by Online), działają w Polsce. Ich ofiarami są pracownicy naukowi naszej Uczelni? Proszę o zapoznanie się z treścią ostrzeżenia zawartego w załącznikach.

Czytaj...

XIII Puchar Rektora AWF w Krakowie w narciarstwie i snowboardzie 2015

Impreza odbędzie się w dniach 28 lutego - 1 marca w Witowie (nocleg w Zakopanem). Szczegóły dotyczące zgłoszeń, odpłatności i programu już wkrótce. REZERWUJCIE TERMIN!! Więcej.

Czytaj...

XXVII Zimowa Uniwersjada Strbske Pleso/Granada z udziałem studentów AWF w Krakowie

W dniach 24 stycznia - 01 lutego 2015 na Słowacji w Strbske Pleso/Osrblie oraz w Hiszpanii/Granada (04 - 14 lutego 2015) odbędzie się największa studencka impreza w sportach zimowych - Zimowa Uniwersjada 2015. Więcej.

Czytaj...

Posiedzenie Rady Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu

Posiedzenie Rady Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu odbędzie się 29 stycznia 2015 r. o godzinie 10.30 w Sali "A"

Czytaj...

Wspomnienie o profesorze Olgierdzie Smoleńskim

W dniu 16 stycznia 2015 roku w Gdańsku zmarł profesor Olgierd Smoleński, profesor nadzwyczajny w Katedrze Rehabilitacji Klinicznej Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Czytaj...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie: