Aktualności

Podsumowanie Jubileuszowych XV Zawodów o Puchar Rektora w Narciarstwie i Snowboardzie- Witów 2017

Przeżyjmy to jeszcze raz!

„Jubileuszowe XV Zawody o Puchar Rektora AWF w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie” - czas na podsumowanie :)

Za nami kolejna edycja największej zimowej imprezy uczelnianej -XV Puchar Rektora AWF w Krakowie w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, która odbyła się 25 lutego w Witowie.

Czytaj więcej...

Nowe biuro Koordynatora ds. Sportu Akademickiego AWF w Krakowie.

Informujemy, iż od 1 grudnia 2016 nastąpiła zmiana biura Koordynatora ds. Sportu Akademickiego AWF w Krakowie.


NOWE Biuro znajduje się w głównym budynku Uczelni:
Pok. 5 Hol Główny AWF (między 3 a 4 pawilonem)


Osobą odpowiedzialną za sport akademicki, starty reprezentacji Uczelni w Akademickich Mistrzostwach Małopolski i Akademickich Mistrzostwach Polski oraz organizację uczelnianych imprez sportowych jest mgr Kinga Tabor.
tel: 0-12 683 10 26
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

System wyrabiania i aktualizowania legitymacji AZS - ubezpieczenia NNW w roku akademickim 2016/2017

 

Od 3 października każdy, kto zechce zostać członkiem AZS oraz zawodnikiem reprezentacji Uczelni, będzie musiał posiadać legitymację AZS lub ISIC-AZS.

 

 

Osoby przedłużające członkostwo również powinny zgłosić się z WYPEŁNIONĄ I WYDRUKOWANĄ DEKLARACJĄ oraz legitymacją ISIC-AZS do biura klubu AZS AWF Kraków: ul. Śniadeckich 12b oraz wyrobić Certyfikat Przynależności Akademickiej.

Czytaj więcej...

SUKCES GIMNASTYKÓW AZS AWF KRAKÓW

Drużynowe Mistrzostwa Polski z medalami.

W rozegranych w Bydgoszczy Drużynowych Mistrzostwach Polski w  gimnastyce sportowej, studenci naszej uczelni oraz zawodnicy KS AZS AWF Kraków wywalczyli medale w dwóch kategoriach wiekowych. Seniorzy, wychowankowie trenera Leona Biskupa, w składzie: Jacek Pozowski, Filip Sasnal, Piotr Kiełbik, Jakub Valles zdobyli srebro, a juniorzy młodsi, podopieczni Marcina Kaźmierczaka: Radosław Szymczyk, Szymon Chruściel, Piotr Koprowski, Jakub Frączek, Mateusz Cieślar zostali Mistrzami Polski

Start w zawodach to również  III ostatnia edycja Pucharu Polski. Miło nam poinformować, że całe podium w tym starcie zajęli zawodnicy AZS AWF Kraków: I miejsce Filip Sasnal, II -Jacek Pozowski, III Jakub Valles. W punktacji generalnej całorocznej - II miejsce zajął Jakub Valles,  a III miejsce Jacek Pozowski.

To ogromny sukces krakowskich gimnastyków.

 

AWF w Krakowie najlepszą Uczelnią w Akademickich Mistrzostwach Polski

 

AWF w Krakowie najlepszą Uczelnią w Akademickich Mistrzostwach Polski

Po 3 latach wracamy na podium i z radością informujemy, iż Nasza Akademia zajęła pierwsze miejsce w Klasyfikacji Medalowej Akademickich Mistrzostw Polski 2015/2016! Klasyfikacja ta wyłania Uczelnie, które zdobyły najwięcej medali we wszystkich dyscyplinach rozgrywanych w AMP w sezonie 2015/2016. Nasza Uczelnia królowała już na I miejscu w roku akademickim 2012/2013, na 3 lata zniknęła z podium alby w tym roku znowu zdobyć mistrzostwo! Zawodnicy AWF w Krakowie wywalczyli 11 złotych, 9 srebrnych i 10 brązowych medali, wyprzedzając AWF w Katowicach i ALK w Warszawie, co pozwoliło powtórzyć nam największy sukces w sporcie akademickim.

Czytaj więcej...

GALA SPORTU AKADEMICKIEGO 2016

 

AWF w Krakowie najlepszą Uczelnią w Akademickich Mistrzostwach Polski!

20 października 2016 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się Gala Sportu Akademickiego, podczas której nagrodzono najlepsze Uczelnie w Akademickich Mistrzostwach Polski za sezon 2015/2016. Gala była okazją do podsumowania sukcesów sportowych i organizacyjnych minionego roku.

Największym sukcesem Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie jest zajęcie I miejsca w Klasyfikacji Medalowej AMP!!! Klasyfikacja ta wyłania Uczelnie, które zdobyły najwięcej medali we wszystkich dyscyplinach rozgrywanych w AMP. Studenci AWF w Krakowie wywalczyli 11 złotych, 9 srebrnych i 10 brązowych medali.

Czytaj więcej...

Regaty żeglarskie o Puchar Rektora AWF w Krakowie 2016 - podsumowanie

 

 

Regaty żeglarskie o „Puchar Rektora AWF Kraków 2016” to w skrócie: wspaniała zabawa, sportowe emocje, piękne krajobrazy oraz wyjątkowo udana pogoda.

 

Dzięki sportowemu zapałowi Rektor AWF w Krakowie prof. dr hab. Andrzej Klimek osiem lat temu zapoczątkował Puchar Rektora w Regatach Żeglarskich i mamy nadzieję, że ta tradycja się utrzyma i Regaty będą kontynuowane w następnych latach.

Czytaj więcej...

Harmonogram treningów dla Zawodników Reprezentacji Uczelni AZS AWF Kraków

 

Poniżej przedstawiamy harmonogram treningów sekcji sportowych AZS AWF Kraków:

WAŻNE: każdy student uczestniczący w treningach powinien wyrobić / przedłużyć legitymację ISIC AZS AWF Kraków- potwierdzającą członkostwo w Akademickim Związku Sportowym oraz zawierającą ubezpieczenie NNW.

Należy: zarejestrować się w systemie internetowym, wydrukować deklaracje i ze zdjęciem oraz opłatą członkowską udać się do biura AZS AWF Kraków: ul. Śniadeckich 12b, oraz wygenerować w systemie e-madzia Certyfikat Przynależności Akademickiej.

 

Czytaj więcej...

Michał Haratyk zawodnik KS AZS AWF Kraków z medalem Mistrzostw Europy


 Michał Haratyk zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą na Mistrzostwach Europy w Amsterdamie.

Zawodnik KS AZS AWF Kraków osiągnął odległość 21.19 m a mistrzem został Niemiec David Storl osiągając wynik 21.31m.

 

 

Czytaj więcej...

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Partnerzy: