Nowości

Zapraszamy na "Wampiriadę"

We dniach 26 i 27 (środa, czwartek) kwietnia 2017 roku, Akademicki Klub Honorowych Dawców Krwi PCK organizuje akcję oddawania krwi „Wampiriadę”.

Czytaj więcej...

Dzień Otwarty AWF 11.04.2017

Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, al. Jana Pawła II 78, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Dniu Otwartym AWF, którego główna część odbędzie się w holu Budynku Głównego

we wtorek, 11 kwietnia 2017 w godzinach 9.00–15.00

Czytaj więcej...

Wolontariat przy 16 PZU Cracovia Maraton

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych studentów do Wolontariatu przy, 16 PZU Cracovia Maraton, który odbędzie się 30 kwietnia 2017. Naszym zadaniem będzie przygotowanie stref startu i  zajęcie się niezwykle ważnymi -pod względem logistycznym- odcinkami za linią mety.

Czytaj więcej...

Aktualizacja oferty dydaktycznej w j. angielskim - ERASMUS 2017/2018

Szanowni Państwo, w załączeniu przesyłam pismo Prorektora ds. Studenckich Prof. dr hab. Andrzeja Klimka dotyczące aktualizacji oferty programowej w języku angielskim  na rok 2017-2018 skierowanej do  studentów zagranicznych przyjeżdżających w ramach Programu Erasmus oraz studentów polskich.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym pt. „Natura a człowiek" w ramach XVII Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie.

Nagrody przyznawane będą w kategoriach: młodzież ze szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i dorośli. PRACE NALEŻY SKŁADAĆ DO 28.04.2017 R.

Czytaj więcej...

Podsumowanie XV Jubileuszowych Zawodów o Puchar Rektora AWF w Krakowie w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie!

Za nami kolejna edycja największej zimowej imprezy uczelnianej, która odbyła się 25 lutego 2017 roku w Witowie!, szczegółowe informacje TUTAJ.

Komunikat - Erasmus+

Zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość rejestracji na studia i praktyki zagraniczne, w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018 (na semestr zimowy lub semestr letni). Więcej informacji TUTAJ.

Studia magisterskie dofinansowane przez MKOL

Uniwersytet Peloponeski (Grecja) wraz z Międzynarodową Akademią Olimpijską od kilku lat prowadzi studia magisterskie dofinansowywane przez MKOL.

Czytaj więcej...

Komunikat Koordynatora Programu Erasmus+

Zawiadamiam studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że jest możliwość zostania tutorami-opiekunami 47 studentów zagranicznych przyjeżdżających z uczelni partnerskich w ramach Programu Erasmus+. (8 krajów)

Czytaj więcej...

Komunikat PKOL

26 stycznia br. w Polskim Komitecie Olimpijskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród VII Konkursu Polskiej Akademii Olimpijskiej na prace magisterskie, rozprawy doktorskie oraz publikacje naukowe z zakresu edukacji olimpijskiej i olimpizmu.

Czytaj więcej...

AWF_Reklama_220.gif

Witryny internetowe Wydziałów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Partnerzy: